המלצות

  • הגעתי אל אתי כשהייתי במצב של בילבול וחוסר כיוון. כבר במפגש הראשון הבנתי שכדאי לי להמשיך, כי כאן אמצא תשובות לסבך המחשבתי שאני מצוי בו. לאט לאט בחוכמה ובעדינות היא התירה את הקשרים שהיו בסבך שלי וחשפה את המחשבות שלי. פתאום התבהרה לי התמונה. נוכחתי לדעת שהחיים שלי פשוטים יותר, אותנטיים ונכונים לי.. מכאן היה לי קל לברר עם עצמי מה אני רוצה ולאן אני שואף להגיע. בזכות התהליך הזה הבנתי שהכל תלוי בי. הפסקתי לחפש אשמים מדוע דברים לא זזים בחיים שלי והתחלתי להזיז אותם בכוחות עצמי. הכל מתחיל בראש, במחשבה. קיבלתי ממנה גם כלים איך לשמור על כל מה שהשגתי. ועכשיו יש לי ביטחון מלא בעצמי ויש לי כיוון ברור. אני מודה לה מאוד על הכל וממליץ עליה בכנות ובביטחון רב.

  • הגעתי לאתי במסגרת התנדבותה בקרב חיילים בודדים משוחררים. היו לי חיים לא פשוטים וברגע שהשתחררתי מהצבא היה לי פחד שהחיים ימשיכו להיות קשים. אצל אתי הצלחתי להגדיר לעצמי מה החלומות שלי. הפכתי אותם למטרות. ועכשיו יש לי לאן לשאוף. בזכות הצבא ובזכות התהליך עם אתי אני מבין שהכל תלוי בי ושהעבר שלי לא חייב להיות גם העתיד שלי. בכוחי לשנות ולהחליט איך ייראו החיים שלי. עם הכלים שאתי נתנה לי ועם הביטחון העצמי שהיא טיפחה בי, יש לי את האומץ לעוף על החיים. אני בתהליך בנייה של העתיד ואני ממש במסלול הנכון. אתי היא דמות מעוררת השראה ואני מודה שזכיתי לפגוש בה בשלב זה של החיים. לולא התהליך עם אתי אני מאמין שהייתי היום במקום אחר. מקום פחות טוב. תודה רבה אתי על הכל.

  • המלצה חמה ממני: עברתי תהליך אימון אישי עם אתי המאמנת. היו בהתחלה חששות לפתוח נושאים אישיים מול איש מקצוע שאין לי שום היכרות מוקדמת איתו. אך בהסתכלות לאחור זה לחלוטין היה שווה את זה! הגעתי לאתי כשאני בצומת דרכים לגבי הרבה דברים שישבו על ליבי באותה תקופה והיא גרמה לי לסלול לעצמי את הדרך שנכונה לי ולעשות שינוי בהסתכלות על דברים חשובים בחיי. מאז הטיפול חלפה שנה וחצי והכלים שקיבלתי מלווים אותי עד היום בחיי היום יום שלי ואני בטוחה שימשיכו ללכת איתי תמיד! אתי ידעה להתאים לי את הכלים הנכונים וידעה בדיוק על מה לשים איתי דגש. מודה על ההזדמנות לעבור תהליך אימון כה משמעותי!

  • הבאתי את בתי בת ה-12 לאתי כשאני מעט מיואשת ולא יודעת מה לעשות. הבת שלי בכיתה ו' ובשנה הבאה היא צריכה ללכת לחטיבת ביניים ועם הציונים שיש לה היא לא תתקבל למסלול שהיא רוצה. היא ילדה מבריקה. אין לה בעיות שיכליות או בעיות הבנה. אז ברור לי שזאת לא הסיבה לציונים הנמוכים שלה אבל לא ידעתי מה כן גורם להם. עשיתי לה אבחון. באבחון נאמר לי שיש לה הפרעת קשב וריכוז. לא כ"כ הבנתי מה זה אומר בדיוק אבל שמעתי על אתי המאמנת והחלטתי להביא את הבת שלי אליה. לנסות אולי היא תעזור לה.

    אתי הסבירה לנו מהי הפרעת הקשב וריכוז הזאת. לימדה אותנו לזהות את הסימנים שלה. היא עבדה עם הבת שלי על כל מיני קשיים שהיו לה אבל הדבר המשמעותי שהביא את השינוי הגדול אצלה היה עבודה על ניהול זמן . אתי לימדה את הבת שלי איך לחלק נכון את הזמן ובזכות זה היא הפסיקה לאחר לבית הספר, היא למדה למבחנים בזמן ולא ברגע האחרון וגם המשיכה ללכת ל'צופים' ולעשות מה שהיא אוהבת. אני ממש ממליצה עליה בלב חם. היא העלתה את הבת שלי על המסלול. בזכותה הבת שלי תתקבל למגמה שהיא רוצה.

  • קיבלתי המלצה על אתי מחברה של אמא שלי. הייתי בן 23 ולא היה לי שום כיוון מה אני רוצה לעשות בחיים. לא היתה לי תעודת בגרות ואוניברסיטה לא באה בחשבון. אמא שלי הציעה לי להיפגש איתה ואולי בזכות מפגשים אלו יהיה לי כיוון. ואכן זה מה שקרה. בזכות תהליך הבירור שעשיתי עם אתי, השאלות ששאלה אותי, ה'עימות' שאילצה אותי לעשות עם המחשבות שלי, פתחו לי את 'החסימה' בראש. לאט לאט גיליתי מה מעניין ומושך אותי. גיליתי את הסקרנות (עד עכשיו כלום לא עיניין אותי). תוך כדי האימון התחלתי לעבוד בתחום הזה ואז הבנתי שהוא לא רק מעניין אותי אלא שאני גם אוהב אותו. בנוסף, אתי הורידה ממני את ה'פחד' ללכת ללמוד. השלמתי תעודת בגרות והיום אני סטודנט להנדסאי בניין. אני כבר לא מפחד ללמוד. אני לא מפחד משאלות פנימיות. יש לי כיוון ברור בחיים. יש לי מטרה שאני תיכף מגיע אליה...

  • הגעתי לאתי בזכות המלצה ממכרה שלי. אני עובד בעבודה מאוד תובענית שלא השאירה לי כוח להתמודד עם בעיות המשקל שלי. בגלל בעיה רפואית הורדתי כבר 10 ק"ג אבל לא הצלחתי לשמור עליהם. כל פגישה עם הדיאטנית שלי קיבלתי תפריט חדש ונזיפות. החלטתי שזה לא יכול להמשיך כך וחיפשתי 'עזרה' נוספת. ואז שמעתי על אימון לבריאות. אתי עזרה לי לאמץ הרגלים חשובים - הוספתי שתיית מים, הורדתי קפה, יש לי לו"ז לאכול. הפסקתי לאיכול במשרד אני אוכל כמו בן אדם בחדר האוכל. הוספתי ספורט. בהתחלה עשיתי כי לא היה נעים לי ממנה אבל אח"כ התרגלתי ועד היום אני מקפיד על ההרגלים החדשים. בזכותם אני מצליח לשמור על משקל תקין. בפגישות עם הדיאטנית הפסקתי לקבל נזיפה בנוסף לתפריט...

  • לאתי אלהרר המדהימה, המון תודה שפגשתי מאמנת אישית מקצועית, נעימה עם תקשורת בינאישית מיוחדת במינה, שליוותה אותי בתהליך אימון אישי מאתגר במיוחד. לאורך כל הדרך הייתה יצירתית וגילתה סבלנות וסובלנות, אמפתיה ועצה טובה לדרך... הצלחתי להציב את המטרות בתחילת האימון והגעתי לסיום התהליך מלאת תובנות ובדרכי להגשמת כל המטרות עם תכנית פעולה ברורה המהווה בסיס גם להמשך חיי. תודה רבה על המתודיקה שהאירה בפניי את הדרך בתהליך מגוון, מיוחד, מסקרן ובעיקר מאתגר! אין ספק שהסיסמא "שינוי, צמיחה והצלחה" נכונה והיא גם נתנה טיפים לחיים בריאים, טובים ומאושרים. ובעיקר לימדה אותי על עצמי ואל עצמי. מאחלת לך שתמשיכי לעשות חיל ולהיות מגדל אור לעוד המון אנשים שאימון אישי יתרום להם בראש ובראשונה כבני אדם ואח"כ כאחראים להשגת מטרותיהם ושאיפותיהם בחיים. תודה ובהערכה רבה!

  • הבן שלי בכיתה י"ב החליט להפסיק ללמוד ולא ללכת יותר לביה"ס. הבאתי אותו לאתי והיא ברגישות רבה ובמקצועית זיהתה את הטריגר שגרם לו לקבל את ההחלטה הזו. בזכות עבודה נכונה שעשתה איתו בהפרעת הקשב שלו, הביטחון העצמי שלו חזר, כל הפחדים שלו נעלמו והוא חזר להשלים את הבגרויות שלו ולסיים את שנת הלימודים. הוא נפרד מחבריו שהשפיעו עליו לרעה. היום הוא חייל בצבא. הוא מקשיב למפקד שלו ולא עושה בעיות. כבר לא מאחר למקומות. כל מי שפוגש בו רואה את הילד היפה שלי ולא את הנער הבלגניסט שהיה. בצבא מעריכים אותו. אני זוקפת את השינוי הזה לאתי שראתה בהפרעת קשב שלו את הפוטנציאל שבו ונתנה לו כלים להתגבר על הקשיים. תודה רבה אתי היקרה.

אני מזמינה אותך לספר לי על נושא בחייך בו יש לך כמיהה לעשות שינוי. גדול או קטן.

© כול הזכויות שמורות לאתי אלהרר